BLODTRYCKSMÄTAREMODELL, Köln, Rudolf Weber-Ullrich 1900-talets första hälft.

1522201. BLODTRYCKSMÄTAREMODELL, Köln, Rudolf Weber-Ullrich 1900-talets första hälft.

Totalmått 82x56 cm.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalmått 82x56 cm.

Slitage och fläckar.

Antal besök: 331