PINNSOFFA SAMT PINNSTOL, 1900-talets andra hälft.

1522120. PINNSOFFA SAMT PINNSTOL, 1900-talets andra hälft.

Soffa längd 135cm, djup 50 cm, höjd 75 cm
Stol rygghöjd 83 cm.

Soffa med omfattande fläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol rygghöjd 83 cm.

Antal besök: 1 681