GILLIS MAGNUSSON. BLANDTEKNIK på papper, signerad, daterad 1958.

1521201. GILLIS MAGNUSSON. BLANDTEKNIK på papper, signerad, daterad 1958.

höjd 25 cm, bredd 30 cm.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 25 cm, bredd 30 cm.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Antal besök: 420