Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
JB VAN WISSEN. Hedlandskap, olja på duk, signerad.
1519026. JB VAN WISSEN. Hedlandskap, olja på duk, signerad.
Ca 60x80.
Fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 60x80.
Fläckar.
Göteborgs Auktionsverk
861