STIG FYRING. Färglitografier, 8-stycken.

1518175. STIG FYRING. Färglitografier, 8-stycken.

2 mappar med 2 färglitografier i vardera mapp samt 4 färglitografiska inbjudningskort. Mappblad segelskutor totalmått 28 x43 cm samt inbjudningskort totalmått 21x14 cm (vikt).

Mindre ytslitage. Oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage. Oramade.

Antal besök: 305