2 mappar med 2 färglitografier i vardera mapp samt 4 färglitografiska inbjudningskort. Mappblad segelskutor totalmått 28 x43 cm samt inbjudningskort totalmått 21x14 cm (vikt).
Mindre ytslitage. Oramade.
Mindre ytslitage. Oramade.