JAN WIBERG. LITO, signerad, 1900-tal.

1517811. JAN WIBERG. LITO, signerad, 1900-tal.

höjd 35 cm, bredd 42 cm.

glas sönder.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 35 cm, bredd 42 cm.

glas sönder.

Antal besök: 284