GRAFISKT BLAD ur bok, Drottning Christina, 1600-tal.

1517769. GRAFISKT BLAD ur bok, Drottning Christina, 1600-tal.

höjd 30 cm, bredd 20 cm.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 30 cm, bredd 20 cm.

åldersslitage.

Antal besök: 295