BO HULTÉN. Färglitografi.

1517316. BO HULTÉN. Färglitografi.

Gårdsbyggnad. Signerad samt numrerad 18/250 ex. Daterad -81
31x55 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Bo Hultén (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

31x55 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Bo Hultén (Född 1945)

Antal besök: 207