TELEFONBÄNK, rokokostil, 1970/80-tal.

1517231. TELEFONBÄNK, rokokostil, 1970/80-tal.

Bredd 95 cm, djup 42 cm, höjd 85 cm.

Slitage samt ryggstöd med större lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 477