TAKLAMPA, plåt, Belid, modell T1214, Sverige. 2000-tal.

151646. TAKLAMPA, plåt, Belid, modell T1214, Sverige. 2000-tal.

Vitmålat. Höjd 28, diameter 42 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 063