KANDELABER, mässing, Firma Lars Holmström, Arvika, 1920/30-tal.

1514956. KANDELABER, mässing, Firma Lars Holmström, Arvika, 1920/30-tal.

Längd 53 cm, höjd 18 cm
Märkt Lars Holmström.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 53 cm, höjd 18 cm
Märkt Lars Holmström.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 3 044