SOPPSLEV, nysilver, Johan Axel Öberg, Hudiksvall, 1900-talets första del.

151383. SOPPSLEV, nysilver, Johan Axel Öberg, Hudiksvall, 1900-talets första del.

Stämplat JAÖ NS 1. Längd 41,5 cm.

Johan Axel Öberg, Hudiksvall, guld och silversmed verksam 1886-1932.

Mörknat silver. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mörknat silver. Bruksslitage.

Antal besök: 995