HÄSTAR, 4 st, trä, allmoge. 1900-tal.

151381. HÄSTAR, 4 st, trä, allmoge. 1900-tal.

Skurna i björk. Höjd 10 - 16 cm.

Bruksslitage. En häst med kapad man och svans.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 785