1513076. JOHN JON-AND. Porträtt av två herrar, kolteckningar, signerade, 1920-30-tal.

Två bilder, total bildyta ca 31x49 cm

Proveniens John Jon-Ands sterbhus.

Något gulnade, ej examinerade ur ram.

John Jon-And (1889–1941)

John Jon-And (1889–1941)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
G (Entre)
Föremålsnr
1513076

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 55