SPEGELTAVLA, med motiv, 1900-tal.

1512227. SPEGELTAVLA, med motiv, 1900-tal.

höjd 55 cm, bredd 87 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 55 cm, bredd 87 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 698