Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
OVE SVANSTRÖM. olja på pannå, Bönemöte, signerad, daterad -82.
151124. OVE SVANSTRÖM. olja på pannå, Bönemöte, signerad, daterad -82.
30 x 48 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 48 cm.
Auktionsverket Engelholm
702