VAS, glas, dekor av fiskare, Strömbergshyttan.

151085. VAS, glas, dekor av fiskare, Strömbergshyttan.

Höjd 27 cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Antal besök: 954