SKRIVBORD, bemålat trä, Gustavianskt, 1800-tal, Proveniens Fröllinge Slott.

1510281. SKRIVBORD, bemålat trä, Gustavianskt, 1800-tal, Proveniens Fröllinge Slott.

Bredd 130 cm, djup 73 cm, höjd 77 cm

Proveniens Fröllinge Slott.

Fläckar, skavmärken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Fröllinge Slott.

Antal besök: 597