BORDSLAMPA, mässing och glas, 1960/70-tal.

150858. BORDSLAMPA, mässing och glas, 1960/70-tal.

Fot i mässing med två mindre glasblock/ringar i blått. Höjd 52 cm.

Bruksslitage. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken.

Antal besök: 672