MATSALSGRUPP, 7 delar, engelsk stil, 1900-tal.

1508523. MATSALSGRUPP, 7 delar, engelsk stil, 1900-tal.

Bordet 96x157 cm
Stolar rygghöjd 84 cm
Medföljer 1 iläggsskiva på 56 cm.

Bordsskiva med fläckar och slitage
Dynor med fläckar, stolar med skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordet 96x157 cm
Stolar rygghöjd 84 cm

Antal besök: 591