DISPLAY, LUMA sladdosa, 1900-tal.

1508042. DISPLAY, LUMA sladdosa, 1900-tal.

Tillverkad av metall. Höjd ca. 64 cm.

Slitage. Missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Missfärgningar.

Antal besök: 411