KÄRRA/PIRRA, aluminium, Expresso, 2000-tal.

1506850. KÄRRA/PIRRA, aluminium, Expresso, 2000-tal.

Stomme av aluminium. Längd ca. 43, bredd 29/67, höjd 132 cm.

Slitage. Skadade handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skadade handtag.

Antal besök: 2 130