VAS, Porslin, satsuma, Japan, 1900-tal.

150386. VAS, Porslin, satsuma, Japan, 1900-tal.

Dekor av figurer och växter i polykroma emalj färger i relief mot guldförgylld dekor. Höjd 41 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 175