BRICKA, Silver plated, Sverige. 1900-tal.

150382. BRICKA, Silver plated, Sverige. 1900-tal.

Mått 33 x 48 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 33 x 48 cm.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 2 060