SIDEBOARD, "Korsör", Ikea, 1900-talets mitt.

1503401. SIDEBOARD, "Korsör", Ikea, 1900-talets mitt.

Teakfanér. 4 lådor samt två skjutdörrar. Längd 182, bredd 42, höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 938