SKYLT, plåt, "Husqvarna Symaskiner" 1900-tal.

1503277. SKYLT, plåt, "Husqvarna Symaskiner" 1900-tal.

höjd 29 cm, bredd 42 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 29 cm, bredd 42 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 499