Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Vapen & Militaria
Skjutvapen
KANON, brons, efter 1600-tal, 1900-tal.
1499188. KANON, brons, efter 1600-tal, 1900-tal.
längd 41 cm.
åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
längd 41 cm.
åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 147