STORT PARTI PIPOR, PIPHUVUD SAMT KRUTHORN, 18/1900-tal.

1496420. STORT PARTI PIPOR, PIPHUVUD SAMT KRUTHORN, 18/1900-tal.

Diverse pipor piphuvud samt kruthorn. Några pipor i originaletui.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 274