FOHUNDAR, 2 st, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft.

149587. FOHUNDAR, 2 st, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 10 - 25 cm.

Lätt bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10 - 25 cm.

Lätt bruksslitage, repor.

Antal besök: 3 051