INGEGERD SILOW. MATTA, röllakan 140X200 1900-talets mitt.

149496. INGEGERD SILOW. MATTA, röllakan 140X200 1900-talets mitt.

Röd bottenfärg.

Bruksslitage,Frans delvis defekt.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd bottenfärg.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Antal besök: 1 263