KAFFESERVIS, 25 delar, porslin, "Blå Blomst", Royal Copenhagen.

149465. KAFFESERVIS, 25 delar, porslin, "Blå Blomst", Royal Copenhagen.

10 kaffekoppar och 9 kaffefat.
12 assietter, diameter 17,5 cm.
1 kaffekanna, 25,5 cm.
1 sockerskål, 9 cm.
1 gräddsnipa, 8 cm.

Bruksslitage. Ett kaffefat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 kaffekanna, 25,5 cm.
1 sockerskål, 9 cm.
1 gräddsnipa, 8 cm.

Antal besök: 694