GOLVLAMPA, Ö.A. 1950-tal.

GOLVLAMPA, Ö.A. 1950-tal.
149429. GOLVLAMPA, Ö.A. 1950-tal.

Stomme i metall samt sockel i svartmålat trä. Böjbara ljusarmar i mässing. Skärmar klädda med plastband. Höjd ca 160 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 2 458