ROLF LIDBERG. Tryck, signerad, daterad -97 och märkt EA.

149377. ROLF LIDBERG. Tryck, signerad, daterad -97 och märkt EA.

"Höga Kusten Bron". Dedikation, "Till Staffan från Trollhandlare Julen -97. Mått 40 x 54 cm.

Lätt bruksslitage.

Rolf Lidberg (1930–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Rolf Lidberg (1930–2005)

Antal besök: 1 422