PABLO PICASSO. EFTER. Fredsduva/Duva med sol, färglitografi, signerad i tryck.

149367. PABLO PICASSO. EFTER. Fredsduva/Duva med sol, färglitografi, signerad i tryck.

Edition Combat Pour La Paix, S.P.A.D.E.M. Paris
Motiv ca 53 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv ca 53 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 9 835