ALBIN AMELIN. Färglitografi, "Sundsvallsstrejken 1859" signerad, ej numrerad.

149210. ALBIN AMELIN. Färglitografi, "Sundsvallsstrejken 1859" signerad, ej numrerad.

Mått 51 x 73 cm.

Bruksslitage. Lite bucklig i ena kanten.

Albin Amelin (1902–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 51 x 73 cm.

Albin Amelin (1902–1975)

Antal besök: 3 752