SMINKDOSA, guillocherad emalj, förgyllt silver, Österrike.

1491615. SMINKDOSA, guillocherad emalj, förgyllt silver, Österrike.

Rosa guillocherad emalj, blommönster. 2 hållare för ögonskugga och en utdragbar hållare för borste, invändig spegel, ögla för fastsättning i väska dyl. Höjd 6,5, bredd 3 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 805