KORKSKRUV SAMT ÖLÖPPNARE, vitmetall, 1900-talets andra hälft.

1490712. KORKSKRUV SAMT ÖLÖPPNARE, vitmetall, 1900-talets andra hälft.

Korkskruv. Hadeland Norge. Höjd 10 cm. Bredd 11 cm
Öppnare. Längd 15 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Öppnare. Längd 15 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 288