SKÅLAR, 3-stycken, stengods, signerade.

1490574. SKÅLAR, 3-stycken, stengods, signerade.

Skål Sune G Svensson. Höjd 5 cm. Diameter 9,5 cm
Skål. Arne Måryd. Arild. Höjd 2,5 cm. Längd 7 cm
Skål. Arne Måryd. Arild. Höjd 2 cm. Diameter 9 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 278