AXEL OLSON. pojkar och träd, färglitografi, signerad Axel Olson.

148870. AXEL OLSON. pojkar och träd, färglitografi, signerad Axel Olson.

XI/XXX, 36 x 50 cm.

Axel Olson (1899–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

XI/XXX, 36 x 50 cm.

Axel Olson (1899–1986)

Antal besök: 911