SOFFA, 3-sits, 1950-tal.

SOFFA, 3-sits, 1950-tal.
148851. SOFFA, 3-sits, 1950-tal.

Ben samt armstöd i teak, dynor och rygg i stoppad textil. Bredd/längd 175, djup 70, höjd 77 cm.

Smärre bruksslitage, repor, märken, skador på textil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 515