TUBKIKARE, mässing, 1800-talets andra hälft.

148795. TUBKIKARE, mässing, 1800-talets andra hälft.

Utdragbar i 4 steg. Total längd 40 cm utdragen, 14,5 ihopfälld.

Slitage. Anlupet. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Anlupet. Märken.

Antal besök: 1 004