Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Teknika & Nautika
BÅTSKYLT, massiv mahogny, Ninni II, 1900-tal.
1487376. BÅTSKYLT, massiv mahogny, Ninni II, 1900-tal.
21x50 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
21x50 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
275