Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
SCHACKPJÄSER, 32 stycken, Lowe, New York, 1900-talets mitt.
1487352. SCHACKPJÄSER, 32 stycken, Lowe, New York, 1900-talets mitt.
Låda 35x41 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Låda 35x41 cm.
Brukslitage.
Halmstads Auktionskammare
521