SKULPTUR, Soldat med skrivelse, på stensockel, 18/1900-tal.

148660. SKULPTUR, Soldat med skrivelse, på stensockel, 18/1900-tal.

Längd ca 15 cm, höjd ca 11 cm inkl sockel.

Slitage, sockel med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, sockel med nagg.

Antal besök: 806