BORDSLAMPA, tenn, GAB, Josef Frank-skärm medföljer, 1900-tal.

1485714. BORDSLAMPA, tenn, GAB, Josef Frank-skärm medföljer, 1900-tal.

höjd 41 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 41 cm.

Antal besök: 497