BESTICKSERVIS, 24 delar, stål och bakelit, Lion, Hackman, design Bertel Gardbergs, Finland, 1960-tal.

148521. BESTICKSERVIS, 24 delar, stål och bakelit, Lion, Hackman, design Bertel Gardbergs, Finland, 1960-tal.

6 gafflar, längd 18 cm.
6 knivar, längd 20 cm.
6 skedar, 18,5 cm.
6 dessertskedar, 16,5 cm.
6 kaffeskedar, 12,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 gafflar, längd 18 cm.
6 knivar, längd 20 cm.
6 skedar, 18,5 cm.
6 dessertskedar, 16,5 cm.
6 kaffeskedar, 12,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 277