TAKLAMPA, glas/jugend, samt lampdelar, ljuskrona, sekelskiftet 1900-tal.

1484913. TAKLAMPA, glas/jugend, samt lampdelar, ljuskrona, sekelskiftet 1900-tal.

diameter ca 45 cm.

skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter ca 45 cm.

skador.

Antal besök: 522