LEKSAKER, 29 st.

1484172. LEKSAKER, 29 st.

1 clown, 1 brandbil, 1 apa med trumma, 25 olika bilar bl.a. Corgi toys och 1 båt.

Slitage och skador. Ej genomgångna. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!
1484172. LEKSAKER, 29 st.

Antal besök: 560