SERVIS, 61 delar, keramik, Gustafsberg "VIKTORIA" 1800-tal.

1483495. SERVIS, 61 delar, keramik, Gustafsberg "VIKTORIA" 1800-tal.

flata 12 st, djupa 12 st, assietter 12 st, mindre assietter 15 st, uppläggningsfat 10 st.

bruksslitage, delvis missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 557