Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Möbler
Bord
PICKNICKBORD med pallar, 1950/60-tal.
1481638. PICKNICKBORD med pallar, 1950/60-tal.
bredd 61 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
bredd 61 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 064